logo.jpg

Kiziloren Yeni Suksun Güllüce ve Çatakdere Mahalleleri Doğal Gaz İle Buluştu

 

​Türkiye’nin en büyük doğrudan dış yatırımcısı SOCAR Türkiye’nin iştiraki Kayserigaz; İncesu İlçesi, Kızılören Mahallesi; Bünyan İlçesi, Yeni Süksün ve Güllüce Mahalleleri ve Talas İlçesi Çatakdere Mahallesi’ndeki yatırım çalışmalarını tamamladı ve bölge halkını doğal gaz ile buluşturdu. 

Kayseri’nin 12 ilçesinde 600 binden fazla aboneye hizmet veren Kayserigaz, Kızılören Mahallesi’nde 44 km, Yeni Süksün Mahallesi’nde 38 km, Güllüce Mahallesi’nde 23 km ve Çatakdere Mahallesi’nde ise 14 kilometrenin üzerinde doğal gaz hattı döşedi.

Bu yatırımlar ile Kızılören Mahallesi’nde 365 hane, Yeni Süksün Mahallesi’nde 251 hane, Güllüce Mahallesi’nde 347 hane ve Çatakdere Mahallesi’nde ise 183 haneyi  doğal gaz ile buluşturdu. 

Doğal gaz kullanımına geçmek isteyen abonelerin öncelikle abonelik işlemlerini tamamlaması gerekmektedir. Abonelik işlemlerini tamamlayan vatandaşlar konutlarındaki iç tesisat kurulumlarının ardından doğal gaz kullanımına başlayabilirler.

Doğal gaz kullanmak isteyen vatandaşlar, abonelik işlemleri ile ilgili www.kayserigaz.com.tr internet sitesinden veya 444 5 429 numaralı Kayserigaz Müşteri İletişim Merkezi’nden 7/24 bilgi alabilirler.